הטיפולים שלנו

טיפולים משמרים
מטרתם לשמר ככל האפשר את הקיים בפה תוך ריפוי מוקדי עששת (חורים, רקבון) ומחלות חניכיים קלות. הטיפולים כוללים: סתימות אסתטיות בצבע השן, ניקוי אבן ופלאק, טיפולי שורש וכתרי חרסינה על גבי שיניים בודדות.

טיפולי חניכיים
מטרתם לרפא מחלות חניכיים קיימות ולמנוע את הישנותם בעתיד. הטיפולים כוללים: ניקוי חניכיים עמוק (הקצעת שורשים), ניתוחי חניכיים, בניית עצם וחניכיים לפני השתלה וכהכנה לשיקום וכירורגיה פלסטית לחניכיים לשם שיפור המראה האסטטי.
טיפולים אנדודונטיים ("טיפולי שורש")
מטרתם לרפא מחלות בשן ובמערכות התמיכה של השן, שמקורן בדלקת ו\או זיהום במוך השן, והקניית בסיס בריא לשיקום הפה. הטיפול האנדודונטי מהוה שלב חשוב בשימור השן והחזרתה לתפקוד מלא. הטיפולים כוללים: טיפולי שורש ראשוניים, חידוש טיפולי שורש קודמים , טיפול בסיבוכים של טיפולים קודמים, וכירורגיה אנדודונטית ("טיפולי שורש" באופן כירורגי).

טיפולים כירורגיים
מטרתם לסלק שיניים חולות שלא ניתן לשמר (עקירות), לשפר את כמות/מבנה העצם והחניכיים במהלך השיקום וכהכנה להתקנת שתלים. הטיפולים כוללים: עקירות פשוטות וכירורגיות, החדרת שתלים, הרמת רצפת הסינוס וטכניקות נוספות לבניית עצם חסרה.

טיפולים משקמים
מטרתם לשקם את המשנן שנהרס, להשלים את החסר (משן בודדת ועד לסת שלמה), לשפר את המראה האסתטי ולעצב מחדש את החיוך (smile make over). הטיפולים כוללים התקנת שיקומים קלאסיים כגון: כתרים וגשרי חרסינה, תותבות חלקיות ושלמות, הלבנה וציפויי חרסינה. בנוסף הטיפולים כוללים התקנת שיקומים קבועים או נשלפים  הנשענים על שתלים.

טיפולים לעור הפנים
מטרתם לשפר את מראה עור הפנים ולהקנות מראה בריא טבעי ורענן. הטיפולים מבוצעים על ידי הזרקת חומרי מילוי ושימוש בהזרקות בוטלין באזור הקמטים.